Šťastný zaměstnanec/ Happy employee

  • Záleží vám na tom, aby se lidé cítili dobře, aby vládlo spokojené prostředí a atmosféra?
  • Velmi často pod vlivem pracovního stresu přestáváme vnímat své pocity a často i své tělo.
  • Jak nám naše tělo dokáže signalizovat nerovnováhu a jak s tím pracovat?
  • Jak neztratit spojení se svými pocity, se svým tělem, jak jej produktivně využít?
  • Jak být ve spojení se sebou samotným a zároveň být v práci výkonný ….a přijít z práce s pozitivní enerigií nikoli s únavou?

Tento workshop pracuje koučovacími i kreativními technikami, pracuje s různými metodami vnímání emocí i těla. Cílem je maximální propojení se na svou vnitří sílu, poznávání svých silných stránek. Vnímání signálů těla a interakcí, co nám tělo signalizuje a jak je napojené na naši psychiku a různé způsoby, jak s těmito signály pracovat.

Varianty workshopu: 1 denní, 2 denní, pokračovací 1+1 s časovým odstupem

Maximální počet účastníků : 12

Týmový koučink

Určeno pro týmy ve firmě. Práce se skupinou nebo týmem. Pracujeme výsledkově orientovaným způsobem, který provází skupinu ke konkrétním krokům, které ji vedou k definovanému cíli, ke špičkovému výkonu, motivaci a spokojenosti lidí.Účelem je maximalizovat týmový potenciál, harmonizovat spolupráci týmu.

Týmový kouč řídí proces koučinku, mobilizuje jednotlivce a celou skupinu. Využívá řadu koučovacích metod. Mobilizace skupiny nebo týmu ke změně pohledu a přístupu na daný problém nebo situaci k řešení.

Délka i počet účastníků se odvíjí od konkrétních potřeb a nastavení organizační struktury firmy.

Kreativita – vykročme z komfortní zóny  / Creativity   – let´s go out of box

Workshop pro podporu kreativity a rozvoj kreativity. Podporu myšlení „out of box“, vykročení z komfortní zóny zajetých řešení, nalézání jiných úhlů pohledu. Je možné jej ušít na míru konkrétnímu požadavku – problému, který firma řeší, nebo koncipovat obecně, jako rozvoj kreativity v tom nejširším slova smyslu. Poznávání vlastních limitů, omezení a umění jejich překračování.

Délka: 1 den

Maximální počet účastníků: 15

Máte zájem o některý z workshopů či kurzů? Ozvěte se nám!